RU

До Євро-2012 впорядкують всі в'їзди до Києва

21.11.2011, 11:33
До Євро-2012 впорядкують всі в'їзди до Києва - Фото
51c5b4dfbcef99d02cf1e07a5a5fe700.jpg
Під керівництвом заступника голови КМДА Анатолія Голубченка відбулась виїзна нарада з питань огляду в'їздів до Києва. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Зараз ми оцінюємо, яку картинку побачить уболівальник, в'їжджаючи до Києва напередодні Євро-2012. Ми хочемо, щоб кожен гість столиці відчув свято відразу при заїзді до столиці", - зазначив Голубченко.

Сьогодні робоча група оглянула Житомирський і Одеський напрямки заїзду в місто. За словами Голубченка, після завершення об'їзду було прийнято декілька ключових рішень з послідовного облаштування в'їздів до Києва. Зокрема, буде виконано ремонт в'їзних доріг і відбійників, відновлено роздільні смуги та фасади будинків. Серйозну увагу буде приділено благоустрою зовнішньої реклами та будівельних майданчиків на шляху прямування - від заїздів в місто до його центру. Також буде проведена значна робота щодо впорядкування чисельності і зовнішнього вигляду малих архітектурних форм, зазначається в повідомленні.

Голубченко повідомив, що згодом також будуть проінспектовані й інші в'їзди: з Бориспільського, Чернігівського та Обухівського напрямків, з міст Буча та Гостомель.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини