RU

До понеділка Київ обіцяють повністю підключити до тепла

14.10.2011, 15:06
До понеділка Київ обіцяють повністю підключити до тепла - Фото
ea0d9c4d58be92d21cb73a21d7639fba.jpg

До понеділка Київ обіцяють повністю підключити до тепла

До понеділка всі будинки в столиці будуть підключені до тепла. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак.

"По графіку, за яким ми йдемо, у нас вже буде фактично повністю на 100% місто підключено", - сказав Мазурчак, якого цитує Інтерфакс–Україна .

Зі слів першого заступника голови КМДА, на сьогоднішній день вже підключені до опалювання близько восьми тисяч житлових будинків, що складає більше 70%, і 1500 об'єктів соціальної сфери і бюджетних організацій. Тепло залишається не підключеним в 12 соціальних об'єктах: деяких дитячих садах, школах і лікарнях. Це зумовлено тим, що в двох дитячих садах виявлений прорив, ще в чотирьох школах і двох дитячих садах Київенерго не встигло з перекладкою мереж. "Однак, всі роботи з ліквідації цих недоліків будуть завершені до понеділка", - наголосив Мазурчак.

Він також зазначив, що в поточному році початок опалювального сезону в столиці "корінним чином відрізняється від попереднього року". Якщо по Україні опалювальний сезон фактично починається з 15 жовтня, то у Києві за день до цієї дати вже було здійснено підключення в більшості житлових будинків і соціальних об'єктів.

Щоправда, чиновник не виключив, що надалі можуть бути якісь аварійні ситуації. "Мережі добре полатали, але вони все ж старі", - додав він. У поточному році Київенерго спрямувало на перекладку мереж 300 млн.грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що житлові будинки Києва почнуть опалювати з 10 жовтня.

Олександр Мазурчак: біографія, новини>>>

ЖКГ, побутові послуги: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини