RU

Днями у Києві продаватимуть картки для проїзду в громадському транспорті

11.11.2008, 15:02

На цьому тижні в продажу з’являться електронні картки для проїзду в громадському транспорті. Про це заявив генеральний директор КП "Київпастранс" Микола Ламбуцький.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації, єдина картка дає право на проїзд на всі види громадського транспорту. Нова і зручна форма оплати за проїзд - електронний гаманець - дозволяє автоматизовано поповнювати рахунок на картці за допомогою спеціалізованих терміналів. Крім того, електронна картка забезпечує надійний захист від фальсифікації проїзних документів, дає змогу забезпечувати пільговий проїзд для окремих категорій киян: ветеранів, пенсіонерів, школярів тощо. Електронна картка дозволяє контролювати її легітимність і строк дії.

У КП "Київпастранс" звертають увагу пасажирів на те, що останнім часом почастішали випадки продажу підробних квитків на проїзд у міському наземному транспорті. Керівництво комунального підприємства просить киян і гостей міста бути уважними, купуючи проїзні квитки, не придбавати їх у сторонніх осіб, і нагадує, що використання підробного квитка не дає права на проїзд.

У прес-службі КМДА також нагадали, що справжній квиток має декілька елементів захисту: нумерація квитка здійснюється способом високого друку, що дає змогу відчувати дотиком цифри на зворотній стороні квитка, крім того, нумерацію виконано фарбою, яка на звороті змінює колір. Також на справжньому квитку нанесено голографічну стрічку з місткими написами "КП Київпастранс" і "Київ". Дизайн квитка виконано із використанням захисних графічних елементів різного кольору і вгорі квитка нанесено мікротекст "квиток".

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня в касах київського метрополітену можна купити проїзний квиток строком дії 365 днів. Вчора начальник КП "Київський метрополітен" Петро Мірошников уточнював, що ці квитки діють протягом 365 днів з моменту першого проходу пасажира за ним в "підземку". За його словами, проїзні квитки на 12 місяців будуть випущені окремо і будуть реалізовуватися 1 грудня. Крім того, готуються річні проїзні, які можна буде купити з 1 січня: "Вони всі матимуть однакову ціну. Просто ми зробили систему більш гнучкою. Якщо хтось хоче такий проїзний (за 365 грн.- ред.) придбати зараз, то зможе це зробити із завтрашнього дня в касах київського метрополітену".

Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчав на минулому тижні. Так, з вівторка, 4 листопада, одна поїздка в метро коштує 2 грн., у наземному транспорті - 1,5 грн., якщо купити талон зазделегідь у кіоску, і 2 грн. - в салоні транспорту. Водночас вартість поїздки 50 коп. збережеться тільки для річних проїзних на всі види транспорту.

Новини столиці >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини