RU

Для затримання кілера з "Каравану" придумали кодову фразу

01.10.2012, 17:49
Для затримання кілера з
Фото: прес-служба МВС
Людина, яка побачить когось схожого на стрільця з "Каравану", повинна, зберігаючи спокій, подзвонити  102, і, продовжуючи спостереження, повідомити черговому своє місцезнаходження зі словами: "Я бачу тут людину, яку ви шукаєте. Він дуже схожий на вбивцю". Потім потрібно повідомити своє ім'я та телефон. Про це розповів начальник прес-служби київського глава міліції Ігор Михалко.

Як пише Сегодня, міліція не шкодує сил на пошуки вбивці. "Ми виїжджаємо на кожен виклик, працюємо без сну. Я навіть сам себе ловлю на тому, що придивляюсь пильно до кожного схожого юнака", - зізнався Михалко.

Нагадаємо, в Києві вже п'ятий день не можуть знайти вбивцю трьох охоронців гіпермаркету "Караван", якому вдалося втекти з місця злочину, пройшовши непоміченим по людних місцях міста. По місту розвішано фото злочинця, є відео вбивства, передбачуваний маршрут втечі, проте перевірки підвалів, горищ та гуртожитків на Оболоні результатів поки не дали. Правоохоронці схиляються до думки, що кілер є психічно хворим. Психологи цю версію критикують, відзначаючи, що він вчиняв злочин з незворушним обличчям і схожий на цілком осудного. Станом на 1 жовтня міліція отримала не менше 30 повідомлень про людей, схожих на стрільця з "Каравану".

"Ми затримуємо підозрюваних кожен день, перевіряємо і відпускаємо. На жаль, він ще не затриманий. Але він у Києві, а не за кордоном, як кажуть. Вся міліція працює в посиленому режимі", - повідомило джерело в МВС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини