RU

Для потерпілих в афері "Еліта Центр" побудують житло на пр.Маяковського

03.09.2008, 17:23

Секція містобудівної ради Києва розглянула проект будівництва житлового будинку на 170 квартир на пр. Маяковского,1, частину квартир якого буде передано потерпілим від афери компанії "Еліта Центр".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації, згідно із проектом, заплановано побудувати будівлю на 12-24 поверхів із загальною площею квартир 11 тис. кв. м. У підземних поверхах планується організувати паркінг на 90 машиномісць, перший поверх займуть об'єкти суспільного обслуговування, перелік яких узгоджено із райадміністрацією. Також проектом передбачається використання території біля озера в якості рекреаційної.

На думку фахівців, будинок на цій території може бути побудовано, але в рамках проекту необхідно виконати схему його транспортно-пішохідного обслуговування і розміщення дитячих ігрових та спортивних майданчиків. У проекті пропонується розмістити їх за територією, відведеною замовнику. Але використання прибудинкових територій сусідніх житлових будинків суперечить нормативним вимогам. Запропоноване рішення може бути реалізоване, якщо замовник вирішить питання до відведення земельної ділянки. Проект рекомендується допрацювати із врахуванням зауважень.

Нагадаємо, у травні Київський міський голова Леонід Черновецький доручив почати проектування і будівництво нових житлових будинків на пр.Маяковского,1 у Деснянському районі та пр. "Правди",5 у Подільському районі столиці.

Міська влада вже визначила 16 земельних ділянок, на яких будуть будуватися будинки для обманутих вкладників "Еліта-Центру".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини