RU

Диск пісень у виконанні Черновецького коштує 30 грн.

06.03.2009, 16:48

У середу, 4 березня, вийшов музичний диск пісень у виконанні мера Києва Леоніда Черновецького. Альбом випустила компанія "Містерія звуку". Ексклюзивний дистриб'ютор диска компанія "MOON Records" з вчорашнього дня почала розповсюджувати його у торгових мережах - платівка коштує від 25 до 30 грн.


Як повідомляє муніципальна газета "Хрещатик", вартість диска Л.Черновецького "Від мера, з любов'ю" варіюється залежно від націнки торгової точки. На обкладинці - фотографія Л.Черновецького, а також напис: "Якщо ви хочете допомогти знедоленим людям похилого віку і дітям, подзвоніть по телефону: 1551 або 8 (044) 391-7373".


Пісенний репертуар Л.Черновецкого становлять, переважно, хіти 1980-х - "Все пройдет" Михайла Боярського, "Дожди" Ігоря Корнелюка, "Не сипь мне соль на рану" В'ячеслава Добриніна, "Соло" Михайла Шуфутінського, а також "Долетай" Каті Лель, "Губы твои алые" Таїсії Повалій, "Свечи" Стаса Михайлова і "Любимая моя" В'ячеслава Бикова. Їх міський голова виконував публічно під час мітингів на свою підтримку, виступів на телебаченні, прес-конференціях. Записані і дві народні пісні у виконанні столичного градоначальника - "Эх, дороги" і "Пара гнедых".


Видання зазначає, що вихід диска став можливим після улагодження цінових питань щодо авторських прав з авторами і виконавцями цих хітів. Як повідомляє компанія "MOON Records", альбом готували кілька місяців: багато часу було витрачено на підписання контрактів.

На думку продюсера столичного градоначальника Дмитра Клімашенка, "Леонід Михайлович має слух, ноти він чисто бере". Він також відзначив, що зараз співають всі, хто хоче, але київський мер має сильну харизму, тому з радістю став його продюсером. Про своє бажання продюсувати Л.Черновецького заявив і український музикант Кузьма Скрябін: "Хотів би стати продюсером Черновецького і поїхати з ним на гастролі по країні".

Нагадаємо, раніше столичний градоначальник обіцяв, що найближчим часом випустить диск з хітами 80-х. "Так, я випускаю диск. Через тиждень він з'явиться. Зараз я узгоджую з виконавцями цих дуже популярних, хороших пісень 80-х років цінові питання, тому що все треба вважати. Я ні копійки не люблю переплачувати. Сам скромно живу, але нікого не балую, окрім киян, про яких я говорив", - заявляв він.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини