RU

Директором Київського зоопарку призначено сина міністра

07.10.2010, 17:55
Директором Київського зоопарку призначено сина міністра - Фото
1e956aed717ce50a0ed67fd7a898c8eb.jpg

Директором Київського зоопарку призначено сина міністра

З 15 жовтня директором Київського зоопарку стане Олексій Толстоухов, син Міністра Кабінету Міністрів України Анатолія Толстоухова. Відповідне розпорядження підписав мер столиці Леонід Черновецький.

Нинішній директор зоопарку Світлана Берзіна буде звільнена з 14 жовтня "у зв'язку з переведенням на посаду директора комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що С.Берзіна написала заяву про звільнення за власним бажанням. Останні місяці її керівництва зоопарком ознаменувалися чергою смертей тварин.

Так, 4 вересня у зоопарку померли три пінгвіни Гумбольдта, а 1 вересня - помер самець шимпанзе за кличкою Джонні. Крім того, 30 травня в звіринці помер бізон. Фахівці зоосаду заявляли, що смерть тварини невипадкова. Також 25 травня у звіринці помер верблюд. Причиною смерті тварини, за словами С.Берзіної, стало отруєння. Крім того, 26 квітня у звіринці помер азіатський слон Бой. Директор зоопарку стверджує, що тварину отруїли. За її словами, причиною смерті слона могла стати токсична отрута, яка спричиняє порушення згортання крові. Також на початку травня у столичному зоопарку заявили, що невідомі намагалися отруїти яків.

Згідно з результатами дослідження організації з захисту тварин PETA і німецької газети "Bild", оприлюдненими на цьому тижні, Київський зоопарк потрапив до п'ятірки найгірших звіринців світу, а його директорку С.Берзіну визнали ледве не найгіршою серед керівників таких установ.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини