RU

Директор Київського зоопарку звільнилася за власним бажанням

29.09.2010, 17:30

Директор Київського зоопарку Світлана Берзіна написала заяву про звільнення за власним бажанням. Про це пише "Газета по-київськи".

"Я поки нічого не коментую. Як тільки буде прийнято яке-небудь рішення, ви всі дізнаєтеся", - заявила С.Берзіна.

За інформацією видання, її місце, швидше, займе син міністра Кабінету Міністрів Олексій Толстоухов. До приходу С.Берзіної на посаду директора (19 лютого 2008 року) він чотири місяці виконував обов'язки директора зоопарку. До цього часу сім місяців був заступником директора. За спеціальністю А.Толстоухов - ветеринар, цю посаду він і займав в зоопарку останнім часом.

Нагадаємо, 4 вересня в зоопарку померли три пінгвіни Гумбольдта, а 1 вересня в звіринці помер самець шимпанзе по кличці Джонні. Крім того, 30 травня в звіринці помер бізон. Фахівці зоосаду заявляли, що смерть тварини не випадкова. Також 25 травня в звіринці помер верблюд. Причиною смерті тварини, за словами С.Берзіної, стало отруєння. Крім того, 26 квітня в звіринці помер азіатський слон Бой. Директор зоопарку стверджує, що тварину отруїли. За її словами, причиною смерті слона могла стати токсична отрута, яка спричиняє порушення згортання крові. Також на початку травня в столичному зоопарку заявили, що невідомі намагалися отруїти яків.

31 травня мер Києва Леонід Черновецький усунув директори зоопарку С.Берзіну від виконання службових обов'язків на час проведення розслідування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини