RU

Держпідприємство звинувачують у закупівлі несправного обладнання

12.07.2013, 10:19
Держпідприємство звинувачують у закупівлі несправного обладнання - Фото
Фото: kbao.com.ua
Прокуратура Центрального регіону України з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері повідомила про факти зловживання службовим становищем посадовими особами державного підприємства Конструкторське бюро Артилерійське озброєння Міністерства промислової політики України (м. Київ) при закупівлі товарів на 3,7 млн.грн.

Як зазначають у прес-службі прокуратури, перевірка показала, що чиновники держпідприємства придбали у комерційних структур за 3,7 млн. грн. замість високоточного обладнання його неякісні аналоги, не придатні для виконання технологічних операцій і подальшої експлуатації.

Відомості про правопорушення за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ДП Конструкторське бюро Артилерійське озброєння було створено як науково-технічна організація в 1986 році на базі ВАТ Більшовик. Реорганізовано в 2005 році. Основними напрямками діяльності є дослідження і розробки в галузі технічних наук, спрямовані на створення сучасних зразків артилерійського та стрілецького озброєння, боєприпасів, а також виробництво зброї та боєприпасів. Як зазначено на сайті підприємства, зараз в бюро ведуться проектні роботи з шести державними замовленнями.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини