RU

Держінспекція визнала Андріївський непридатним для експлуатації

07.06.2012, 17:26
Держінспекція визнала Андріївський непридатним для експлуатації - Фото
Реконструйований Андріївський
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві відмовилася вводити в експлуатацію вулицю Андріївський узвіз. Як повідомляє Соціальна країна, основні претензії "полягають у площині якості проведених робіт, а саме - відсутність в конструкції вимощення вертикальної і горизонтальної гідроізоляції стін існуючих будівель і двох шарів глиняного замка, нема основи для укладання булиги з армованого бетону та інше".

Також під час перевірки інспекція зафіксувала виконання будівельних робіт фасадів будинків на 80%, мощення - на 75%, тротуарів - на 90%, мереж - на 70%. "Не вирішено питання безперешкодного доступу маломобільних груп населення та пристрою цоколів на будинках у зв'язку з пониженням тротуарів на 1 метр", - зазначено в повідомленні.

Генеральному підряднику будівництва направлено вимоги усунути виявлені недоліки, на нього накладено штрафні санкції в розмірі 49 тис. грн.

Нагадаємо, Андріївський узвіз урочисто відкрився після реконструкції 3 червня. У КМДА заявили, що п'ять аварійних будівель на історичній вулиці ще потребують реконструкції, причому дві з них потрібно знести, а потім відбудувати заново.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини