RU

Депутати райради столиці побилися на позачерговій сесії

30.07.2008, 11:18

З бійками та штовханиною, без світла і за відсутності голови відбулася вчора сесія в Деснянському районі столиці. "Яблуком розбрату" в черговий раз став "імперативний мандат".

Як повідомляє "5 канал", позачергову сесію депутати скликали, щоб ввести до складу ради 14 нових депутатів. 8 з них пройшли за списками БЮТ замість тих обранців, яких позбавили повноважень. Поява нових депутатів в райраді означає зміну більшості, яка досі контролювалася промерською фракцією. Проте, голова Деснянського ради Юрій Захаричев назвав таку сесію нелегітимною. Незаконною, на його думку, є і реєстрація нових депутатів. Всупереч його позиції сесія відбулася. Щоправда, у приміщенні сесійної зали вимкнули електроенергію.

За словами Ю. Захаричева, серед присутніх у залі 43 депутатів не всі "набрали чинності": "Вони ще не стали депутатами. Тому легітимних депутатів у залі знаходяться менше 39 осіб. Щоб не було зіткнень у залі між депутатами, які вибрані і які втратили свої повноваження, я переніс засідання на 7 серпня".

А ось депутат Деснянського районної у м. Києві ради Олександр Рудяков обурений тим, що сесія не проводиться майже три місяці, що суперечить регламенту. "Зараз ви бачите, що вимкнули світло, не дають провести, вимкнули запис мікрофонів, щоб не робити стенограми сесії, і взагалі голова вважає, що збори не є легітимними, але чому саме, я не розумію. У залі присутні більше половини депутатів, як цього вимагає Закон, які проголосували за її відкриття", - наголосив він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини