RU

Депутати перевірять Київський зоопарк

18.06.2010, 10:15

Київрада створила тимчасову слідчу комісію з вивчення діяльності КП "Київський зоопарк" і встановлення причин загибелі тварин у ньому. Таке рішення було прийнято на засіданні міськради у четвер.

До складу слідчої комісії увійшли представники всіх фракцій Київради.

Нагадаємо, останні декілька місяців ознаменувалися чергою смертей у Київському зоопарку. Так, 30 травня у зоопарку помер бізон. Фахівці зоосаду вважають, що смерть тварини не випадкова. Крім того, 25 травня у звіринці помер верблюд. Причиною смерті тварини, за словами директора зоопарку Світлани Берзіної, стало отруєння. Також 26 квітня помер азіатський слон Бой. С.Берзіна стверджує, що тварину отруїли. За її словами, причиною смерті слона могла стати токсична отрута, яка спричиняє порушення згортання крові. На початку травня у столичному зоопарку заявили, що невідомі намагалися отруїти яків.

Водночас раніше керівник прес-служби ГУ МВС України у Києві Володимир Поліщук заявляв, що слон і верблюд у Київському зоопарку померли не від отруєння. Однак висновки експертної комісії з розслідування причин смерті слона Боя свідчать про зворотне - згідно з протоколом комісії, причиною смерті тварини став токсичний шок, викликаний отруєнням.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини