RU

Депутати переглянуть комунальні тарифи у Києві

17.09.2009, 12:02

Депутати Київради створили робочу групу із підготовки рішення щодо житлово-комунальних тарифів у столиці. Таке рішення було прийняте під час сьогоднішнього засідання міськради.

До складу робочої групи увійдуть представники всіх фракцій міськради.

Раніше депутати Київради від БЮТ занесли у сесійну залу листи з 600 тис. підписів киян, що вимагають зниження тарифів на житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо, сьогодні кияни вийшли на мітинг під стіни мерії проти підвищення житлово-комунальних тарифів.

Тарифи на комунальні послуги у Києві зросли з 1 червня. Однак Шевченківський районний суд столиці зупинив дію розпоряджень міськадміністрації про підвищення тарифів ЖКГ. 27 липня Київський апеляційний адміністративний суд своїм рішенням повернув нові комунальні тарифи.

Водночас, 17 липня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про скасування нових тарифів на комунальні послуги у столиці і направив рекомендації Президенту України Вікторові Ющенку скасувати відповідні розпорядження міськадміністрації.

При цьому 19 серпня перший заступник Міністра юстиції України Євген Корнійчук заявив про те, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив КМДА підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги у столиці. Однак перший заступник голови міськадміністрації Анатолій Голубченко заявив про те, що київська мерія не отримувала постанову про заборону застосування нових комунальних тарифів.

Київська міськдержадміністрація знизила тарифи на комунальні послуги у столиці на 5% У серпні-вересні.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини