RU

Депутати об'єднуються проти Пилипишина

21.10.2009, 16:03

Депутати Шевченківської районної у Києві ради збираються об'єднатися в групу проти діючої влади. Про це сьогодні на прес-конференції заявила депутат Шевченківської райради Тетяна Донець.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Т.Донець, депутати, які увійдуть до складу групи, представляють всі фракції райради. "Ця група зможе стати моральним стержнем нашої ради. Я упевнена, що вона набере більшість і зламати її дух буде неможливо. Найголовніше для нас - моральність і законність прийняття рішень. Ми зможемо відстоювати більш жорстко інтереси тих людей, які нас підтримали. Хотілося б, щоб в групу увійшли всі депутати райради", - вказала Т.Донець.

За її словами, офіційно групу буде оформлено протягом кількох місяців.

При цьому Т.Донець наголосила, що намагається підтримувати нормальні відносини з керівником Шевченківського району Києва Віктором Пилипишиним. "Я не борюся з Віктором Петровичем. Я вважаю його хорошим менеджером, хорошим керівником. Але я також вважаю, що якщо закон не подобається, то треба намагатися його змінити. Але не можна його порушувати", - вказала вона.

Віктор Пилипишин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини