RU

Депутати Київради обурені поведінкою Довгого

14.04.2011, 16:45

Депутати Київради обурені скасуванням сьогоднішнього засідання міськради, яке ініціював секретар Олесь Довгий. Про це заявив глава фракції "Республіка Київ" Денис Москаль.

"Скликання сесії - це абсолютно неполітичне питання. Більше того, політикою займається сам секретар Олесь Довгий, який вже півроку не може нормально організувати роботу Київради. Замість цього, тільки маніпулюючи депутатами, захищає власні інтереси і постійно переносить пленарні засідання", - зазначив Д.Москаль, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у його прес-службі.

На думку депутата, причиною скасування сьогоднішнього пленарного засідання Київради стали побоювання О. Довгого втратити посаду.

"Очевидно, Олесь Довгий відчув, що крісло під ним захиталося, оскільки більшість депутатів незадоволені його роботою. І в Київраді вже досить голосів, щоб відправити його у відставку. Розуміючи це, Довгий вирішив не проводити сьогоднішню сесію", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що секретар Київради може позбутися посади на засіданні, яке повинне було відбутися сьогодні. На цей пост прочили кілька депутатів, зокрема звучала версія, що новим секретарем Київради стане жінка.

Сьогодні у ЗМІ з'явилася інформація про те, що О.Довгий відлетів у Швейцарію. Однак у прес-службі політика це заперечують.

Хмари над О.Довгим згустилися після затримання глави фракції Блоку Черновецького у Київраді Дениса Комарницького. Так, політолог Володимир Фесенко, коментуючи арешт соратника Л.Черновецького, висловив думку, що секретар Київради також може бути затриманий.

Детальніше про "війну" між "молодою командою" Л.Черновецького та новою київською владою у статті "Скандал у Київраді: влада або в'язниця?">>>

Олесь Довгий: біографія та добірка новин>>>
Робота Київради: добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини