RU

Депутат пропонує створити кодекс київського чиновника

21.06.2010, 17:20

У столиці треба створити кодекс київського чиновника. Про це заявив депутат Київради від БЮТ Олександр Бригінець, коментуючи ініціативу створення кодексу киянина.

"Ідея може й не погана, але було б логічнішим, якби київські чиновники почали з себе. До них і у нас, киян, і у керівництва країни маса претензій: збільшуються тарифи, дороги у жахливому стані, вирубуються парки, процвітає хабарництво, зростає злочинність. І в цій ситуації чиновники витрачають свій дорогоцінний час на те, щоб вчити киян, що і як робити. Особливо цинічним виглядає побажання кожному киянинові посадити дерево. Це притому, що з легкої руки київської влади у Києві сотнями знищуються вікові сосни", - заявив О.Бригінець, якого цитує його прес-служба.

На думку депутата, заява про створення кодексу киянина продиктована бажанням мерії відвернути громадськість від розв'язання більш важливих проблем.

"Сподіваюся, КМДА все ж буде вводити не нові правила для киян, а створить нові правила для себе і нарешті займеться проблемами міста", - додав О.Бригінець.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у столичній мерії вирішили розробити "Кодекс жителя Києва".

Водночас на минулому тижні московська влада заявила про намір створити так званий "Кодекс москвича". У документі пропишуть правила, яких зобов'язані дотримуватися жителі мегаполіса, - не різати барана у дворі, не смажити шашлик на балконі, не ходити по місту в національному одязі, розмовляти російською мовою тощо.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини