RU

Дарницький вокзал у Києві перетворять на торговий центр

21.03.2011, 15:10

Велику частину Дарницького залізничного вокзалу у Києві віддадуть під гіпермаркети і торгові центри. Про це заявив сьогодні на брифінгу Віце-прем'єр-міністр України - Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Дарницький вокзал - це районний вокзал у місті. Колись були плани зробити там основний вокзал, але це незручно для пасажирів. Тому частина Дарницького вокзалу буде модернізована і залишиться у власності "Укрзалізниці"для потреб пасажирів, а за 80% вокзалу ми пропонуємо влаштувати публічні торги і продати під багатофункціональні комплекси - гіпермаркети, торгові центри та інше", - зазначив Б.Колесніков, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, у 2008 році Кабінет Міністрів виділив Києву 1 346 млн. грн. на будівництво і реконструкцію об'єктів інфраструктури, зокрема і Дарницького вокзалу. Пізніше було прийнято рішення, що вокзал буде добудований коштом інвесторів.

До того ж восени минулого року тогочасний Міністр транспорту і зв'язку Костянтин Єфименко заявив, що будівництво Дарницького вокзалу у Києві буде відновлено у 2011 році.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини