RU

Дарницький вокзал у Києві піде з молотка

28.04.2011, 14:38

Міністерство інфраструктури залишить у розпорядженні "Укрзалізниці" близько 20% Дарницького вокзалу у Києві. Інші приміщення буде продано з аукціону під торгово-розважальний центр. Про це повідомив глава відомства Борис Колесніков сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Б.Колесніков відзначив, що генеральний план Дарницького вокзалу "Укрзалізниця" підготує у червні.

"Те, що нам треба буде по технології, ми залишимо за "Укрзалізнцею". Те, що нам не треба, буде продано з аукціону під торгово-розважальний центр", - сказав він.

За словами Б.Колеснікова, максимальна потреба "Укрзалізниці" - це 20% нинішньої площі Дарницького вокзалу.

Б.Колесніков наголосив, що у цьому разі потрібно виходити з обсягів перевезень, які будуть здійснюватися через Дарницький вокзал.

Нагадаємо, в 2008 році Кабінет Міністрів виділив Києву 1 346 млн.грн. на будівництво і реконструкцію об'єктів інфраструктури, в тому числі і Дарницького вокзалу. Пізніше було прийнято рішення, що вокзал буде добудований за рахунок інвесторів.

При цьому восени минулого року тогочасний Міністр транспорту і зв'язку Костянтин Єфименко заявив, що будівництво Дарницького вокзалу у Києві буде відновлено в 2011-му.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини