RU

Діяльність Пилипишина перевірить спеціальна комісія

27.05.2009, 11:08

Протягом тижня у Шевченківському районі столиці (голова Шевченківської райдержадміністрації - Віктор Пилипишин - ред.) працюватиме комісія, яка буде вивчати і аналізувати надходження і витрати районного бюджету. Про це заявив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко.

Напередодні у столиці спалахнув скандал через те, що комунальні служби Шевченківського району відмовилися прибирати територію Хрещатика і Майдану Незалежності, покликаючись на відсутність фінансування. Комісії, до складу якої увійдуть фахівці з Головного управління внутрішнього контролю і аудиту КМДА щодо використання бюджетних коштів і Головного фінансового управління КМДА, доручено розібратися у ситуації, що склалася.

Водночас, за словами А.Голубченка, відповідальність за благоустрій району несе його керівник: "Хочу наголосити, що відповідно до розподілу повноважень, персональна відповідальність за благоустрій і чистоту району лежить виключно на голові РДА. І за ту ситуацію, що склалася з прибиранням сміття на Хрещатику і Майдані Незалежності, несе повну відповідальність голова Шевченківського району Віктор Пилипишин".

Перший заступник голови КМДА також наголосив, що у В.Пилипишина не було основ давати вказівку районним профспілкам припиняти прибирання сміття у центрі столиці. "І це при тому, що заборгованості за заробітну плату у цьому районі немає", - додав він.

Також А.Голубченко пообіцяв, що комунальні служби приберуть сміття з Хрещатика і Майдану Незалежності: "Якщо Шевченківський район не в змозі впоратися зі своїми завданнями, я дам доручення відповідальним службам Печерського району, компанії "Грінко" і "Київспецтрансу" прибрати Хрещатик і Майдан Незалежності власними силами".

Нагадаємо, працівники комунальної сфери Шевченківського району столиці у суботу, 23 травня, припинили прибирання сміття у центрі Києва - на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності - внаслідок відсутності коштів на це у бюджеті столиці.

Однак вже вчора у Головному управлінні благоустрою міста Києва заявили, що влада столиці взяла під контроль ситуацію з прибиранням сміття у центрі міста.

Віктор Пилипишин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини