"Чорнобильці" отримали квартири у Києві

24.04.2009, 13:52

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Ірена Кільчицька вручила 25 повідомлень про отримання квартир потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Ірена Кільчицька вручила 25 повідомлень про отримання квартир потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, І.Кільчицька, зокрема, відзначила: "Сьогодні ми вручаємо потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС 25 квартир у Києві і Київській області, 12 з яких надало Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій, а 13 - київська міська влада. Столична влада постійно підтримує і допомагає ліквідаторам аварії і потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Коштом столичного бюджету "чорнобильці" забезпечуються безкоштовними і пільговими ліками, пільговим медичним забезпеченням. Міські програми передбачають оздоровлення дітей. І хоч основну турботу про долю "чорнобильців" взяло на себе МНС, місто все одно буде продовжувати підтримку цієї категорії громадян, в тому числі й вирішуючи питання забезпечення їх житлом".

За словами першого заступника голови КМДА, сьогодні необхідно відновити єдиний реєстр "чорнобильців" для об'єктивного розподілу пільг і ефективного медичного обслуговування і забезпечення медикаментами потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС. Передбачається, що він буде створений протягом трьох місяців.

Нагадаємо, раніше квартири отримали 100 київських сімей, у тому числі і "чорнобильці".

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени