RU

"Чорнобильці" отримали квартири у Києві

24.04.2009, 13:52

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Ірена Кільчицька вручила 25 повідомлень про отримання квартир потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, І.Кільчицька, зокрема, відзначила: "Сьогодні ми вручаємо потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС 25 квартир у Києві і Київській області, 12 з яких надало Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій, а 13 - київська міська влада. Столична влада постійно підтримує і допомагає ліквідаторам аварії і потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Коштом столичного бюджету "чорнобильці" забезпечуються безкоштовними і пільговими ліками, пільговим медичним забезпеченням. Міські програми передбачають оздоровлення дітей. І хоч основну турботу про долю "чорнобильців" взяло на себе МНС, місто все одно буде продовжувати підтримку цієї категорії громадян, в тому числі й вирішуючи питання забезпечення їх житлом".

За словами першого заступника голови КМДА, сьогодні необхідно відновити єдиний реєстр "чорнобильців" для об'єктивного розподілу пільг і ефективного медичного обслуговування і забезпечення медикаментами потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС. Передбачається, що він буде створений протягом трьох місяців.

Нагадаємо, раніше квартири отримали 100 київських сімей, у тому числі і "чорнобильці".

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини