Чому вмирають тварини у Київському зоопарку?

27.05.2010, 17:35

Колишні працівники столичного зоопарку стверджують, що у загибелі тварин у звіринці винні його керівники. Однак у дирекції зоопарку відкидають усі обвинувачення і стверджують, що тварин отруюють

У загибелі тварин у Київському зоопарку винні його керівники. Про це заявили колишні працівники звіринця і представники ініціативної групи порятунку зоопарку.

На їхню думку, причиною загибелі верблюда за кличкою Мая став поганий догляд за твариною. Представники ініціативної групи допускають, що верблюда нагодували неякісним кормом і вчасно не надали медичної допомоги, оскільки для цього, за їхніми словами, у зоопарку немає фахівців - тільки за останній рік тут звільнили близько ста співробітників. Більше того, сама колекція звіринця зменшилася майже вдвічі, зазначили колишні працівники зоопарку.

В ініціативній групі також не виключили, що якщо тенденція триватиме, зоопарк у Києві може зникнути взагалі. За їхніми словами, у площі, на якій розташований звіринець, зацікавлені більшість бізнес-структур.

Водночас у столичному зоопарку всі обвинувачення відкидають, заявляють, що верблюда отруїли, і збираються звертатися до Генпрокуратури.

Водночас, говорячи про можливе закриття Київського зоопарку, директор звіринця Світлана Берзіна зазначила, що це може зробити тільки Президент своїм Указом.

Відео надано "5 каналом"