RU

Чому вмирають тварини у Київському зоопарку?

27.05.2010, 17:35

У загибелі тварин у Київському зоопарку винні його керівники. Про це заявили колишні працівники звіринця і представники ініціативної групи порятунку зоопарку.

На їхню думку, причиною загибелі верблюда за кличкою Мая став поганий догляд за твариною. Представники ініціативної групи допускають, що верблюда нагодували неякісним кормом і вчасно не надали медичної допомоги, оскільки для цього, за їхніми словами, у зоопарку немає фахівців - тільки за останній рік тут звільнили близько ста співробітників. Більше того, сама колекція звіринця зменшилася майже вдвічі, зазначили колишні працівники зоопарку.

В ініціативній групі також не виключили, що якщо тенденція триватиме, зоопарк у Києві може зникнути взагалі. За їхніми словами, у площі, на якій розташований звіринець, зацікавлені більшість бізнес-структур.

Водночас у столичному зоопарку всі обвинувачення відкидають, заявляють, що верблюда отруїли, і збираються звертатися до Генпрокуратури.

Водночас, говорячи про можливе закриття Київського зоопарку, директор звіринця Світлана Берзіна зазначила, що це може зробити тільки Президент своїм Указом.

Відео надано "5 каналом"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини