RU

Чоловік, що сьогодні потрапив під поїзд метро, живий

18.07.2008, 16:09

Чоловік, що потрапив сьогодні під поїзд метро на станції "Кловська" Сирецько-Печерської лінії київського метрополітену, живий.

Як повідомила кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ прес-секретар КП "Київський метрополітен" Надія Шумак, чоловік зараз перебуває в одній з лікарень Києва. "Я можу сказати лише те, що ця людина - не мешканець Києва. Він був нетверезий, до того ж, проходить курс лікування у психіатричній лікарні. Машиніст бачив, як цей чоловік стояв на пероні та розмовляв по телефону, а коли поїзд підійшов, просто кинувся на рейки".

За словами Н. Шумак, з'ясувалося, що чоловік розмовляв по телефону зі своєю дружиною, і останньою фразою, яку він сказав було: "Я на "Кловській". Прощавай".

Прес-секретар КП "Київський метрополітен" стверджує, що чоловік почувається добре, і до нього в лікарню вже приїхала дружина.

Нагадаємо, сьогодні у зв'язку з тим, що чоловік 50-60 років впав під поїзд, рух на Сирецько-Печерській лінії метро було паралізовано на 22 хвилини.

Також нагадаємо,що це не перший подібний випадок. До цього така ситуація спостерігалася 21 січня (на станції "Вокзальна", пасажир помер), 31 січня (на станції "Поштова площа", пасажир залишився жити), 5 лютого (на станції "Університет", пасажир живий), 25 лютого (станція "Вокзальна", пасажир живий), 5 березня (станція "Вокзальна", пасажир живий) і 19 березня (станція "Святошино", пасажир помер).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини