RU

Чистотою Дніпра займеться Дніпровська екологічна прокуратура

03.03.2012, 14:54
Чистотою Дніпра займеться Дніпровська екологічна прокуратура - Фото
d2ca2a654defc9cff22965da108896a2.jpg
В Україні з'явився новий орган державної влади - Дніпровська екологічна прокуратура (ДЕП), головний офіс якої відкрився сьогодні в Києві.

Виступаючи перед колективом нової прокуратури, генпрокурор України Віктор Пшонка заявив, що всі організаційні та кадрові приготування, що стосуються функціонування ДЕП, закінчені, передає Інтерфакс-Україна.

Серед основних напрямів роботи ДЕП генпрокурор назвав нагляд за дотриманням підприємцями законодавства при скиданні стічних вод у водосховища й Дніпро, контролювання відтворення водних живих ресурсів, нагляд за госпдіяльністю в охоронюваних законом водних зонах.

До компетенції нового органу також увійде нагляд за експлуатацією гідротехнічних споруд та використанням причалів і набережних та інших споруд, контролювання виконання судових рішень, пов'язаних з водоохоронних, екологічним і земельним законодавством.

За словами Пшонки, зараз дніпровську воду в Україні споживає близько 30 млн. людей, 13 тис. підприємств і комунальних господарств. Щорічно з Дніпра відбирають близько 7 млрд. кубометрів води. У річку щороку скидається близько 900 тис. тонн забруднюючих речовин.

"Справа буде дуже серйозною. Вся робота буде спрямована на підсумковий результат - екологічну чистоту річки Дніпро", - резюмував генпрокурор.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини