RU

Червоненко пропонує прибрати маршрутки з Києва

16.12.2010, 15:20
Червоненко пропонує прибрати маршрутки з Києва - Фото
77a1f9ee4203d38edeb2b0ff4d1806bc.jpg

Червоненко пропонує прибрати маршрутки з Києва
Маршрутки і таксі найбільше шкодять транспортній ситуації у столиці, тому їх треба прибрати. Такої думки дотримується екс-заступник глави Київської міської держадміністрації Євген Червоненко (на фото), про що він заявив в ефірі Київської державної регіональної телерадіокомпанії.

"Пустити у Київ маршрутки було злочином. Я розумію, що за маршрутками стоять чиновники, які отримують винагороду, але поки ми не покінчимо з цим транспортом, який є джерелом небезпеки для життя, нічого не буде", - зазначив Є.Червоненко.

Іншим транспортним пріоритетом для столиці екс-чиновник вважає наведення порядку в роботі таксі і відродження громадського транспорту. Зокрема Є.Червоненко виступає за зняття таксистів зі спрощеної системи оподаткування.

"Києву необхідно 10 тисяч таксі, у нас працює 22 тисячі. Необхідно навести порядок у цій галузі. Не може "упрощенець" працювати на транспорті. Це світова практика. Поки вони не будуть працювати у законі, з лічильниками і GPS, ми будемо мати, як мінімум, багато трупів", - заявив він.

Євген Червоненко: біографія та добірка новин>>>
Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини