RU

Черновецькому не подобається, коли його називають "космонавтом"

10.02.2011, 11:50

Меру Києва Леоніду Черновецькому неприємно, коли його називають "космонавтом". Про це він заявив в ефірі "5 каналу" в четвер.

"Образ аморальної людини, "космонавта" мені дуже неприємний", - зазначив Л.Черновецький.

За словами мера, інформаційна кампанія проти нього почалася у 2009 році. "Почалося все з того, що Верховна Рада проголосувала за абсолютно голослівну заяву депутата Кулікова (Кирило Куліков, народний депутат від НУНС, - ред.) про якісь неймовірні, фантастичні злочини у Київській міській державній адміністрації. А потім все пішло неначе за командою. Звичайно, для того, щоб можна було надалі приймати рішення щодо моєї посади, треба було спочатку мене облити брудом… Звичайно, це була політика - створити образ невдалого керівника з якимись безглуздими, фантастичними рішеннями", - сказав Л.Черновецький.

До того ж мер Києва вважає тих, хто називає його "космонавтом", смішними: "Усі, хто мене називав ненормальним, космонавтом, або якимсь іншим смішним прізвиськом вже самі смішні через те, що мало кому в Україні вдалося пережити хоч би одну соту тих успіхів і перемог, які я у своєму житті отримав, а мені вже скоро 60 років".

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини