RU

Черновецького зарахували до знаменитих українців

01.10.2009, 11:05

У харківському видавництві "Фоліо" в рамках серії "Знамениті українці" побачила світ книга про мера Києва Леоніда Черновецького. Її автор - письменник і журналіст Андрій Кокотюха.

Згідно з інформацією, в книзі 124 сторінки. Її можна купити за 16,9 грн.

"Леонід Михайлович Черновецький - досвідчений бізнесмен, політик, обраний весною 2006 року, а пізніше й переобраний повторно мером української столиці. Будучи людиною неординарною, він не залишає спроб втілення в життя найнезвичайніших своїх ідей. Не забуває він і про свої доброчинні проекти. За оцінками експертів, Черновецький неодноразово був визнаний найвпливовішим киянином", - йдеться в анотації до книги.

Нагадаємо, мер Києва - автор двох книг. Так, наприкінці березня він презентував книгу "Як стати мільйонером?" і зазначав, що збирається заробити на ній "дуже багато грошей", оскільки один примірник буде коштувати недешево, тому що "не можна дешево роздавати поради". При цьому він додавав, що вона буде розповсюджуватися не тільки в Україні, але й у світі.

У 2008 році, в період київської виборчої кампанії, Л.Черновецький випустив книгу "Сповідь мера". Книга складається з трьох частин - "Мої університети", "Мій шлях у політиці" і "Мер Києва", в яких чиновник розказує про різні факти з своєї біографії. Крім того, в книзі уміщено фотографії автора, починаючи з дитячого віку, знімки з родичами, членів сім'ї, а також фотографії під час роботи мером.

При цьому мер заявив, що скоро вийде у світ його третя книга - "Історія успіху".

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини