RU

Черновецького запрошують на дебати

17.02.2009, 15:31

Голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин запрошує мера Києва Леоніда Черновецького на публічні дебати щодо шляхів виходу Києва з кризи і його подальших перспектив.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі В.Пилипишина, голова Шевченківської райдержадміністрації, зокрема, відзначив: "Першою темою для обговорення я пропоную саме корупцію. Готовий вислухати і відповісти на всі звинувачення з боку міської влади. У свою чергу, мені також є що розповісти про корупційні схеми, які існують в КМДА і систему поборів, яку сьогодні організували представники міської влади. Пропоную мерові Києва чесну перевірку Шевченківської райдержадміністрації на предмет корупції із залученням відповідних правоохоронних органів. У разі виявлення таких фактів обіцяю жорстку і оперативну реакцію. У відповідь я сподіваюся на аналогічні дії з боку Леоніда Черновецького стосовно підвідомчих йому структур".

При цьому В.Пилипишин відзначив, що не вперше звертається до мера Києва з такою пропозицією. "Протягом 3-х років я намагався достукатися до мера, обговорити з ним принципи управління містом Києвом, окреслити перспективи розвитку на майбутнє. Під час торішніх виборів я пропонував Леонідові Черновецькому публічні дебати, але він відмовився від них".

Нагадаємо, сьогодні жителі Шевченківського і Дарницького районів столиці пікетують райдержадміністрації з вимогою відставки їхніх керівників. Мітингувальники впевнені, що тільки завдяки цьому буде ліквідовано корупційні схеми, а районні посадові особи будуть виконувати свої службові обов'язки сумлінніше.

Віктор Пилипишин: біографія і добірка новин>>>

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини