RU

Черновецького шукатиме Інтерпол?

03.02.2011, 16:55
Черновецького шукатиме Інтерпол? - Фото
7e9001150d0417827ce18ca677353a70.jpg

Черновецького шукатиме Інтерпол?
Правоохоронні органи повинні якомога швидше визначити місцеперебування мера Києва Леоніда Черновецького. Про це йдеться у заяві Блоку Кличка, текст якої є у ЛІГАБізнесІнформ.


"Ситуація із зникненням Леоніда Черновецького нагадує справжній фарс. І представники центральної влади, і столичні чиновники ніби регулярно спілкуються з мером, але ніхто не знає, де він. Можливо у таких умовах хоч вітчизняні правоохоронці зможуть сказати, де саме перебуває Черновецький", - заявили у Блоці.


Депутати здивовані позицією як центральної влади, так і керівництва КМДА. "У відповідь на будь-які питання місцеперебування мера ми чуємо тільки жарти. Однак навряд чи такий гумор буде доречним у цій ситуації, оскільки зі свого робочого місця зник не просто громадянин Черновецький, а мер багатомільйонної столиці. На якій підставі він припинив виконувати свої службові обов'язки? Можливо, норми трудового законодавства на нього не поширюються? Або справді він займається рішенням своїх бізнес-питань у Грузії? І якщо це так, то як це координується із законом, який забороняє посадовим особам місцевого самоврядування займатися бізнесом?", - заявили вони.

За словами представників Блоку, "якщо влада сьогодні так прикриває Черновецького, то немає гарантії, що завтра інші мери не стануть управляти своїми містами із закордонних курортів".

"У випадку, якщо Леонід Черновецький не з'явиться у Києві найближчим часом, до його пошуків доведеться залучати найкращих фахівців Інтерполу і встановлювати грошову винагороду за будь-яку інформацію про місцеперебування мера", - заявили депутати.

Нагадаємо, минулого тижня Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив главі Київської міської держадміністрації Олександру Попову знайти мера столиці. "Кияни мріють, щоб він повернувся? Мріють, так? Я повідомлю обов'язково, знайдіть мера, повідомте, що кияни скучили за ним і дуже хочуть його бачити, просять якнайшвидше приступити до роботи", - звернувся М.Азаров до О.Попова.

Раніше радниця мера Марта Гримська заявляла, що Л.Черновецький вийшов на роботу після відпустки 30 серпня. Однак відтоді він не був помічений на яких-небудь офіційних заходах. Наради за участю мера на сайті київській владі також не анонсуються.

Водночас, за інформацією ЗМІ, Л.Черновецький вже не перший день перебуває у п'ятизірковому готелі Тбілісі.

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини