RU

Черновецького поки не будуть відправляти у відставку

15.02.2011, 14:15
Черновецького поки не будуть відправляти у відставку - Фото
93e39614ae7da5728877cacb26fca64a.jpg

Черновецького поки не будуть відправляти у відставку
Депутати Київради не голосуватимуть за відставку мера Леоніда Черновецького (на фото) на сесії Київради у четвер. Про це заявив секретар міськради Олесь Довгий.

За інформацією газети "Сегодня", О.Довгий зазначив, що, за його інформацією, такої пропозиції "ніхто вносити не збирається". Про те, що так станеться, можна було судити, з огляду на порядок денний Верховної Ради на цей пленарний тиждень. У нього немає проекту закону, що стосується передачі повноважень мера секретарю міськради у разі відставки нинішнього міського голови 2/3 голосів ради.

Водночас ситуація у Київраді наразі вельми неоднозначна, зазначає видання. Відносини між командою Олександра Попова і депутатами зараз увійшли у клінч. Як-то кажуть у кулуарах, депутати не хочуть збиратися на засідання, тому що КМДА наполягає на прийнятті своїх рішень, а ініціативи депутатів ігнорує. "Виконавчий орган не враховує наших ініціатив. Вони нам обіцяли врахувати поправки до бюджету, про які "забули". Йдеться, наприклад, про доплати бюджетникам, на які ми наполягаємо. Але досі нічого не вирішили. У вівторок погоджувальна рада, подивимося, що нам скажуть", - сказала соглава фракції БЛЧ Алла Шлапак.

"Злі язики, правда, говорять, що йдеться про те, що нова київська влада відмовляється йти на корупційні операції з депутатами, типу "голос в обмін на землю". Ось ті і бісяться", - пише газета.

Проте О.Попов, за даними ЗМІ, все ж може розраховувати на більшість у міськраді. "Скажу так: у Київраді багато представників бізнесу, який хоче спокійно працювати. Тому Попову з ними дуже просто буде домовитися", - каже один із депутатів. А щодо відставки Л.Черновецького, то, як сказав один із нардепів-регіоналів, "загроза страти іноді діє сильніше, ніж сама страта. Мера просто підвісили, щоб він не балував".

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини