RU

Черновецький таємно одружився

03.02.2012, 10:07
Черновецький таємно одружився - Фото
9a18bb476bc28e3675f180866bbac54e.jpg
Мер Києва Леонід Черновецькийбільше не холостяк. Після офіційного розлучення в Печерському суді 28 грудня з Аліною Айвазовою, з якою він прожив у шлюбі 34 роки, мер нібито розписався в понеділок з Оленою Савчук, яка молодша за нього на 19 років. Про це повідомляє газета Сегодня, посилаючись на джерело в Печерському РАГСі.

Як пише видання, підтвердили розпис мера в його оточенні, а також в оточенні Олени Савчук. Крім того, батьки учнів ліцею "Лідер" розповіли, що бачили, як з будівлі загсу, який знаходиться по сусідству, виходила щаслива пара. Мер і Олена, нібито розписалися 30 січня між 16.00 і 17.00. "Крім них було ще два охоронці. Правда, перед автомобілями дороги молодят розійшлися: Олена сіла в червоний BMW, а Леонід Михайлович - в Mercedes S класу. Потім машини роз'їхалися", - розповіла одна з мам.

Інформацію про весілля підтвердило джерело в оточенні Черновецьких, а також близький знайомий мами Олени Савчук - пастора Софії Жукотанської. За словами друга Жукотанської, церемонію одруження намагалися ретельно приховати, тому домовилися про розписи в понеділок - неробочий для загсу день. А розповісти про те, що мер більше не холостяк, хотіли трохи пізніше. Можливо, тільки заради весілля мер і прилетів до Києва минулої неділі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини