RU

Черновецький пропонує Кличку йти в прокуратуру, а сам подає до суду

24.10.2011, 12:34
Черновецький пропонує Кличку йти в прокуратуру, а сам подає до суду - Фото
d1831fea8b4b61146ac63fab09fa9d84.jpg

Черновецький пропонує Кличку йти в прокуратуру, а сам подає до суду
Київський міський голова Леонід Черновецький вимагає від лідера партії УДАР Віталія Кличка негайно з'явитися в прокуратуру з конкретними доказами злочинної діяльності столичного мера або понести кримінальну відповідальність за необґрунтовані обвинувачення. У свою чергу, Черновецький заявляє про подачу в суд позову про захист честі і гідності. Про це говориться в заяві мера, текст якого є в розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

Мер Києва зазначає, що підготувати цю заяву його примусили "безперервні паскудні образи… з боку окремих політиків-невдах", а також "претендентів на пост мера Києва на найближчих виборах".

"Всі заяви про нібито мою причетність до будь-яких зловживань на посту мера не мають під собою жодних підстав і робляться аморальними політиками виключно для того, щоб привернути до себе увагу виборців і таким нечесним способом завоювати їх довіру. Цей наклеп, на превеликий жаль, звучатиме все частіше в міру наближення виборів до Київради", - сказав він.

Зі слів Черновецького, ні у Києві, ні в Україні, ні за її межами немає жодних свідчень його протиправної діяльності, оскільки "все, що я робив на посту мера Києва, я завжди узгоджував зі своєю совістю, з думкою киян".

"Знаючи мої принципи, ніхто ні з представників бізнесу, ні з бізнес-еліти навіть не посмів робити мені жодних злочинних пропозицій, оскільки їм було відомо, що я завжди противився корупції, а будучи людиною дуже багатою, не мав потребу в грошових подачках", - стверджує він.

Черновецький визнав, що напевно зробив і багато помилок. "Але я всього лише людина, і помилок не робить лише той, хто нічого не робить", - пояснює мер.

При цьому міський голова Києва стверджує, що намагався залучити опонентів до управління містом: зокрема, в присутності свідків пропонував Кличку готувати спільні рішення, екс-мера Олександра Омельченка в перший день після свого обрання кликав на посаду першого заступника. Однак, стверджує він, обидва політики проігнорували його пропозицію, а Кличко був у нього на прийомі як депутат тільки один раз, "з приватним питанням відведення земельної ділянки на пільгових умовах для боксерського клубу".

"І той, і іншій відмовилися від співпраці зі мною в інтересах киян тільки з однієї причини, в чому я пересвідчився пізніше. Ні Кличка, ні Омельченка не цікавили творення. Їм потрібна була тільки влада і реванш на виборах", - вважає мер.

Тепер Черновецький вимагає від Кличка, щоб депутат Київради негайно з'явився в прокуратуру і "заявив про відомі йому фактах моєї нібито злочинної діяльності, про яку він підло, оскільки розраховує на безкарність, заявляє в засобах масової інформації, або сам поніс кримінальне покарання за умисне обвинувачення мене в злочинах, які я не здійснював".

"І подаю позов в суд про захист моїх честі і гідності, хоч і не вірю в результативність судового розгляду, оскільки вже маю на руках цілий ряд рішень такого роду на мою користь і жодного публічного вибачення, незважаючи на рішення судів", - зазначив мер.

Насамкінець Черновецький зробив зауваження жовтій пресі, яка про нього майже щодня "публікує небилиці". "Стало модним представляти мене божевільним, зображати мене таким на фото за допомогою комп'ютерної графіки. Все це огидно", - зауважив він.

Нагадаємо, днями Кличко заявив, що збирається брати участь у виборах мера Києва, а також про те, що влада сьогодні тільки декларує боротьбу з корупцією. "У в'язниці-то сидить Луценко, якого звинувачують в розтраті 40 тис.грн. на зарплату водію, а мер Черновецький, який украв 70 млрд. (і влада про це заявила публічно), подорожує за кордоном, просто не ходить на роботу", - зазначив лідер партії УДАР.

Леонід Черновецький: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини