RU

Черновецький "знайшов" у Києві "свинячий грип"?

12.05.2009, 15:35

Міська влада намагається зірвати референдум у Шевченківському районі столиці про висловлення недовіри мерові Києва Леоніду Черновецькому, покликаючись на епідемію "свинячого грипу". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Шевченківської районної в місті Києві ради.

Зокрема, у повідомленні йдеться про те, що адміністрація Центральної районної поліклініки повідомила, що не може розмістити в своєму приміщенні дільницю для голосування "в зв'язку із загрозою епідситуації щодо "свинячого грипу" та інших інфекцій у Києві".

"Міський голова і його команда використовують сьогодні будь-які навіть безглузді мотиви, щоб зірвати процес референдуму і втриматися при владі. Якщо треба, вони завтра знайдуть у Києві не тільки свинячий грип, але й малярію або вірус Ебола. Але насправді місто вже три роки руйнує одна хвороба, епіцентр якої знаходиться на Хрещатику, 36", - відзначили у прес-службі Шевченківської районної в місті Києві ради.

Нагадаємо, місцевий референдум у Шевченківському районі столиці почався минулого тижня.

Також нагадаємо, що згідно з останніми даними, у 24 країнах зараз нараховується 2371 осіб, в яких підтверджено діагноз грип А/H1N1. Однак випадки захворювання "свинячим грипом" в Україні не зафіксовані.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>

Свинячий грип: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини