RU

Черновецький збирається заробити "дуже багато грошей" на своїй книзі

24.03.2009, 15:22

Київський міський голова Леонід Черновецький написав книжку "Як стати мільйонером?". Свій твір мер презентував сьогодні журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому Л.Черновецький повідомив, що за свою книгу він збирається виручити "дуже багато грошей", оскільки один примірник буде коштувати недешево, тому що "не можна дешево роздавати поради".

Мер Києва також назвав себе "одним із законослухняних підприємців" України, повідомивши, що він - відомий мільярдер не тільки в Україні, але й у світі, і займає 85 місце серед сотні найбагатших людей Європи.

Говорячи про свою книгу, Л.Черновецький повідомив, що вона присвячена філософії бізнесу: "Ця книга говорить тільки про філософію".

При цьому він відзначив, що надалі хотів би написати книгу про те, як вести кожний окремий бізнес. Водночас, столичний градоначальник стверджує, що "заздалегідь встановленого прибуткового бізнесу не існує".

Він також наголосив, що будь-який бізнесмен повинен витрачати значну частину своїх коштів на доброчинність. Так, за словами Л.Черновецького, він витрачає щорічно $3 млн. на доброчинність.

Л.Черновецький збирається розповсюджувати свою книгу не тільки в Україні, але і у світі.

Після презентації мер Києва провів автограф-сесію, під час якої кожний міг отримати його автограф.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Л.Черновецький написав нову книжку "Як стати мільйонером?", але вона була доступна тільки в online-режимі. Заплативши 24 гривні, користувач персонального сайту мера Києва отримував можливість прочитання книги з одного комп'ютера протягом 7 днів з моменту проведення оплати.

За словами столичного градоначальника, в цій книзі він ділиться секретами успіху. "Я пройшов свій шлях: від слідчого прокуратури - до проректора Київського державного університету, від початківця бізнесмена - до керівника великого концерну "Правекс", від народного депутата - до Київського міського голови. Книга буде корисна не тільки бізнесмену, але і людині, не пов'язаній з бізнесом, оскільки в книзі я розказую не тільки шлях до успіху, але й життєву філософію", - йдеться в анотації до книги.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>
Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини