RU

Черновецький заборгував "Київенерго" майже 2 млрд. грн.

14.05.2010, 14:45

Київська влада заборгувала АК "Київенерго" 1 млрд. 868 млн. грн. щодо компенсації збитків на виробництво теплової енергії. Споживачі теплової і електричної енергії заборгували компанії 2 млрд. 190 млн. грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі компанії, в зв'язку з цим АК "Київенерго" направила у Київську міськадміністрацію лист, в якому нагадала про необхідність у терміновому порядку погасити заборгованість щодо компенсації збитків на виробництво теплової енергії.

"Споживачі заборгували "Київенерго" астрономічну суму - понад 4 млрд. грн. Майже половина цієї суми - борг міського бюджету з різницею в тарифах. Ми в черговий раз нагадали столичній владі про невідкладність вирішення цього питання і сподіваємося почути, яким чином і коли будуть компенсовані збитки "Київенерго". Міська влада має для цього всі важелі - по-перше, саме вона стверджує тарифи і формує бюджет, а по-друге, в її силах застосувати ефективні механізми взаєморозрахунків", - заявив фінансовий директор компанії Михайло Уткін.

У АК "Київенерго" також зазначили, що, незважаючи на неодноразові звернення компанії до міської влади щодо боргу міського бюджету перед "Київенерго", питання відшкодування різниці у тарифах залишається невирішеним.

АК "Київенерго": довідка та добірка новин >>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини