RU

Черновецький впевнений, що комунальні тарифи у Києві - найнижчі

15.07.2009, 10:09

Навіть після підвищення комунальних тарифів Київ залишається містом з одними з найнижчих тарифів в Україні. Такої думки дотримується столичний градоначальник Леонід Черновецький.

"У більшості обласних центрів вартість послуг ЖКГ набагато вища, і це притому, що середньостатистичний киянин заробляє на 80% більше, ніж середньостатистичний українець. Що ж до малозабезпечених верств населення, то місто буде виплачувати їм компенсацію", - вказав Л.Черновецький.

За словами мера Києва, раніше Кабінет Міністрів прийняв новий Порядок формування тарифів на послуги за утриманням будинків, згідно з яким тарифи будуть підвищуватися автоматично при підвищенні цін на електроенергію, газ, а також зарплат працівників ЖЕКів і водоканалів. Він також відзначив, що перерахунок тарифів буде проводитися із застосуванням коефіцієнта, який, в свою чергу, будуть розраховувати за спеціальною формулою. "При цьому всі наступні підвищення будуть прив'язані до діючих сьогодні, так що порівняно із жителями інших українських міст кияни опинилися в кращій ситуації", - наголосив Л.Черновецький.

Нагадаємо, тарифи на комунальні послуги у Києві підвищилися з 1 червня.

Нові тарифи на комунальні послуги в столиці у цифрах>>>

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини