RU

Черновецький визнав свої помилки

08.04.2011, 13:25
Черновецький визнав свої помилки - Фото
b6d748d291a301a4e67c3dddc3707aa6.jpg

Черновецький визнав свої помилки
Мер Києва Леонід Черновецький (на фото) визнав факти порушень у Київській міській держадміністрації, коли він був главою КМДА. Про це він заявив в інтерв'ю журналу "Кореспондент".

"Ніколи не скажу, що моя адміністрація все робилося правильно. Адміністрація Києва жила за тими ж правилами, за якими жила і вся Україна. На жаль, порушення мали місце. Але такі ж точно порушення були і сьогодні. Але я не стану звинувачувати у цьому ні Олександра Попова, ні його команду. Тому що викорінювання корупції в Україні необхідне на законодавчому рівні. Помилки були. І дуже багато. Але не помиляється тільки те, хто нічого не робить", - зазначила Л.Черновецький.

До того ж заява нинішнього глави КМДА Олександра Попова про те, що до відповідальності будуть залучені всі, хто причетний до незаконної роздачі столичної землі і майна, мер Києва розцінює як політичний.

"Я не думаю, що головним завданням нинішнього глави Київської міської державної адміністрації є розслідування усього того, що, на його погляд, було зроблено неправильно. Це більше політична заява", - сказав Л.Черновецький.

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини