RU

Черновецький відмовляється йти у відпустку

26.06.2009, 17:28

Мер Києва Леонід Черновецький не збирається найближчим часом йти у відпустку. Таке рішення він пояснив складним становищем в Україні.

Як повідомляє "Українська правда", при цьому столичний градоначальник відзначив, що політична і економічна ситуація, що склалася в країні не дозволяє йому розслабитися ні на секунду.

Л.Черновецький також висловив впевненість у тому, що йому варто їздити по світу з делегацією київських бізнесменів, як це робить його колега - мер Анталії (Туреччина) Мустафа Акайдін, щоб лобіювати їхні інтереси.

"У країні глибока політична, економічна криза. Я думаю, після президентських виборів я буду робити таке турне з нашими бізнесменами обов'язково", - сказав мер Києва.

Нагадаємо, Л.Черновецький вже був у відпустці у цьому році. Зокрема, він пішов у відпустку 27 березня і мав повернутися 6 квітня, однак вирішив продовжити "канікули". "Леонід Михайлович у березні був змушений перервати відпустку у зв'язку з виробничою необхідністю, але запалення легенів не долікував. Зараз виникли ускладнення, тому він продовжує лікування. Я не можу сказати точно, лікарняний це чи продовження відпустки, але Леоніда Михайловича зараз на роботі немає", - сказала керівник прес-служби Київської міськдержадміністрації Оксана Макаренко.

У березні столичний градоначальник заявив про намір піти у відпустку через погане самопочуття: "Найближчим часом я відправлюся знову на Святу землю. Я погано почуваюся, я повинен заспокоїтися і про все подумати".

Раніше повідомлялося, що у лютому мер Києва вже поправляв здоров'я в одній з клінік Ізраїлю. Тоді лікарі поставили йому попередній діагноз "запалення легенів".

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>
Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини