RU

Черновецький віддає міський транспорт у приватні руки?

14.07.2009, 14:48

Рішенням сесії Київради 9 липня "Про встановлення розміру статутного фонду КП "Київпастранс" більшість мера Києва Леоніда Черновецького фактично підштовхнуло підприємство до банкрутства. Це рішення представляє реальну загрозу позбавлення громади міського транспорту, парків і приміщень. Такої думки дотримуються у Блоці Кличка.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі цієї політичної сили, партійці, зокрема, вказують: "Депутати проголосували за це рішення, навіть не маючи пояснювальної записки чи додатку з переліком майна, який передається у статутний фонд. Через це столична громада втрачає вплив на майно КП "Київпастранс", включене до статутного фонду. Оскільки, у разі неповернення кредиту за черговою заставою, рухомий склад, землі і приміщення підприємства у міської громади можуть забрати через суд. Кияни будуть змушені додатково платити за послуги тільки тому, що після банкрутства підприємство опиниться у приватних руках".

За даними представників Блоку Кличка, частина КП "Київпастранс", належна територіальній громаді, вже 3 роки перебуває під заставою. Вони також відзначили, що ще 28 вересня 2006 року Л.Черновецький підписав рішення про передачу під заставу для отримання кредиту 5 цілісних майнових комплексів депо. Завдяки цьому, за їхніми словами, вже у наступному році КП "Київський метрополітен" і КП "Київпастранс" залучили від Європейського банку реконструкції і розвитку кредити у розмірі 40 млн. євро і 60 млн. євро відповідно.

"100 млн. євро влада "освоїла" по-своєму. Замість того, щоб встановити одну систему відеоспостереження, впроваджуються відразу три! Оновлення рухомого складу метрополітену по-черновецьки - це купівля одного поїзда, який курсує на Сирецько-Печерській лінії! Що стосується оновлення парку "Київпастрансу", то нам досі не відповіли, на яких маршрутах курсує тисяча нових автобусів, якими хвалилася влада", - заявили у Блоці.

Нагадаємо, раніше Блок Кличка ініціював створення реєстру "недоторканних" підприємств столиці, які не підлягали б приватизації, а їхнє майно не передавалося б під заставу.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини