RU

Черновецький став професором

08.12.2008, 11:20

Ректор Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського Володимир Рожок відзначив великий внесок Київського міського голови Леоніда Черновецького у розвиток музичної освіти в Україні і цього навчального закладу зокрема і вручив йому "Посвідчення почесного професора Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського".

Як повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації, Л. Черновецький презентував ректорові закладу В. Рожкові картину "Андріївський узвіз" Лариси Годунової, а також вручив Подяки і почесні грамоти працівникам музичної академії. "Від імені всіх киян, які обрали мене мером найкращого, найбільш творчого міста у світі, вітаю Національну музичну академію імені Петра Чайковського з 95-річчям. Я пишаюся тим, що живу з вами в одному місті", - наголосив мер Києва.

За його словами, цей навчальний заклад один із тих, де готують творчу еліту і протягом багатьох десятиріч розвивають таланти, створюють і оберігають найкращі музичні зразки і традиції. Випускниками академії стали відомі музиканти і співаки, які на весь світ прославили Україну - Григорій Вірьовка, Іван Козловський, Левко Ревуцький, Володимир Гришко. "Сьогодні я дякую керівництву академії за плідну діяльність, відданість своїй справі і від всієї душі бажаю здійснення всіх ваших бажань і задумів", - додав Л. Черновецький.

Нагадаємо, раніше депутати Любарської селищної ради (Житомирська область) своїм рішенням присвоїли Л. Черновецькому звання почесного громадянина селища Любар.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини