RU

Черновецький розлучається з дружиною через іншу жінку, - ЗМІ

16.08.2011, 14:04
Черновецький розлучається з дружиною через іншу жінку, - ЗМІ - Фото
019f06e68f4c37ebce93893bcbc8acf9.jpg

Черновецький розлучається з дружиною через іншу жінку, - ЗМІ
Мер Києва Леонід Черновецький, який перебував в шлюбі з Аліною Айвазовою майже 35 років, розлучається. Вчора Печерський суд столиці почав розгляд цивільного позову Аліни Степанівни до Леоніда Михайловича про розірвання шлюбу.

Як пише газета Сегодня, крім судді і секретаря на засіданні була присутньою лише одна людина, ймовірно - представник однієї зі сторін, спілкуватися дівчина відмовилася. Засідання тривало всього декілька хвилин, його перенесли на три тижні через відсутність представника другої сторони.

Газета пише, що пара Черновецьких вже більше семи років живе окремо, подружжя навіть прописано в різних квартирах. Нібито у Леоніда Черновецького вже декілька років є стосунки з якоюсь Оленою С-к, дочкою одного з пасторів "Посольства Божого". Столичний голова нібито подарував їй квартиру, автомобіль, і часто їздив з нею за кордон.

"Аліна - східна жінка. Вона довго терпіла, закривала очі. Але потім не витримала. Це дуже неприємна історія. І це притому, що вона стільки для Льоні зробила. Я дуже сумніваюся, що вони помиряться", - повідомило джерело, близьке до сім'ї Черновецького.

Нагадаємо, вчора Печерський суд Києва повинен був розглядати позов про розірвання шлюбу, поданий дружиною Леоніда Черновецького Аліною Айвазовою.

Черновецький входить до сотні найбагатших людей України за версією журналу Кореспондент. Його фінансове становище оцінюється в $556 млн. - 20-е місце рейтингу. Видання Фокус поставило його на 32-е місце серед двохсот найбагатших жителів нашої країни з $707,3 млн.

За даними ЗМІ, зараз Черновецький перебуває в Ізраїлі. В Україні проти ряду чиновників з його київської адміністрації порушено кримінальні справи. На думку експертів, не виключена кримінальна справа і проти самого мера, підлеглих якого підозрюють в махінаціях із землею.

Віктор Небоженко: біографія, новини>>>
Леонід Черновецький: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини