RU

Черновецький просить не влаштовувати "чорної п'ятниці"

13.11.2008, 18:00

Київський міський голова Леонід Черновецький заявив, що сподівається на зважену і конструктивну позицію профспілок комунальних транспортних підприємств і впевнений, що до зупинки транспорту справа не дійде.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації (КМДА), Л.Черновецький, зокрема, зазначив: "Я звертаюся до працівників комунальних транспортних підприємств із закликом не допустити зупинки метрополітену і наземного транспорту через безглузду і неграмотну політику Кабміну, спрямовану на знищення столичної транспортної сфери. Ми з вами кияни! І мільйони таких же киян дивляться на вас з надією і розуміють ваші проблеми. Як мер Києва, я звертаюся до вас із закликом зайняти зважену позицію, яка б служила інтересам жителів столиці".

Мер Києва наголосив, що Київрада і КМДА прийняла рішення, спрямоване на збереження міського комунального транспорту, і з метою захисту киян було збережено попередню вартість проїзду в довгострокових проїзних документах. "Зі свого боку я обіцяю, що не допущу знищення міського комунального транспорту бездарними чиновниками Кабміну, які ніколи не займалися розв'язанням проблем київського транспорту, оновленням вагонів, поліпшенням якості і безпеки пасажирських перевезень. На все це для розвитку столичної транспортної сфери з державного бюджету не виділяється ні копійки", - заявив він.

Нагадаємо, раніше столичні транспортники попередили Кабмін про те, що "якщо триватимуть політичні спекуляції і спроби заробити популярність на проблемах транспортників", вони вийдуть під стіни Кабінету Міністрів зі своїми сім'ями. У випадку, якщо їхні вимоги будуть проігноровані урядом, вони загрожують повною зупинкою громадського транспорту в п'ятницю, 14 листопада.

Новини столиці>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини