RU

Черновецький повернеться у травні

22.04.2009, 15:51

Мер Києва Леонід Черновецький повернеться з відпустки у травні. Про це сьогодні журналістам повідомив в.о. голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко.

"У нього відпустка до 8 травня", - відзначив він.

При цьому А.Голубченко наголосив, що столичний градоначальник вже 9 або 10 травня буде на робочому місці.

Нагадаємо, Л.Черновецький пішов у відпустку 27 березня і мав повернутися 6 квітня, однак вирішив продовжити її. "Леонід Михайлович в березні був змушений перервати відпустку у зв'язку з виробничою необхідністю, але запалення легенів не долікував. Зараз виникли ускладнення, тому він продовжує лікування. Я не можу сказати точно, лікарняний це чи продовження відпустки, але Леоніда Михайловича зараз на роботі немає", - відзначала керівник прес-служби КМДА Оксана Макаренко.

Також нагадаємо, що раніше столичний градоначальник заявив про намір піти у відпустку через погане самопочуття: "Найближчим часом я відправлюся знову на Святу землю. Я погано почуваюся, я повинен заспокоїтися і про все подумати".

У лютому мер Києва вже поправляв здоров'я в одній із клінік Ізраїля. Тоді лікарі поставили йому попередній діагноз "запалення легенів".

Зовсім недавно столичний градоначальник продемонстрував журналістам свою фізичну форму і заявив, що психічно здоровий.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>
Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини