RU

Черновецький поскаржився на нелюбов з боку Кабміну

09.09.2008, 13:53

Київський міський голова Леонід Черновецький поскаржився на нелюбов до нього з боку Кабінету Міністрів України. Таку заяву він зробив сьогодні журналістам, коментуючи нещодавнє рішення Кабінету міністрів України про зменшення кількості управлінь у Київській міській державній адміністрації (КМДА).

"Кабмін ухвалює різні рішення щодо київської влади. Я так підозрюю, що не дуже подобається в Кабміні багато з того, що ми робимо в інтересах киян. Хотілося б це зганьбити, але у мене таке враження, що багато дуже емоцій", - сказав Л. Черновецький, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На думку мера Києва, подібним рішенням Кабмін порушив законодавство України. "Ми маємо будь-які можливості для вирішенням наших питань, але, у принципі, я за зменшення управлінь, ліквідацію пільг різних", - сказав Л. Черновецький. Він зауважив, що найближчим часом Київрада ухвалить рішення про ліквідацію спецтранспорту, після чого кияни одержать можливість придбати цей транспорт на аукціоні.

"Як я й обіцяв, і кияни, і журналісти можуть брати участь в аукціоні, який відбуватиметься просто у дворі КМДА, купити собі гарну машину", - зазначив Л. Черновецький.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів затвердив рекомендаційні переліки управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Київської міської та районної в м. Києві державних адміністрацій. Відповідну постанову N791 Кабінет Міністрів ухвалив 3 вересня. Згідно з документом, кількість головних управлінь КМДА зменшилася до 22. Раніше в КМДА було 34 головних управління.

Досьє на Леоніда Черновецького >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини