RU

Черновецький покарав тих, хто підвищив йому зарплату

06.11.2009, 10:59

Мер Києва Леонід Черновецький покарав посадових осіб, які винесли на розгляд сесії Київради питання про підвищення йому надбавки до зарплати. Про це він заявив в ефірі ТРК "Україна" у четвер.

"З приводу надбавки я провів службове розслідування. Люди, які виставили це питання на сесію, покарані, тому що це чиста провокація, більше нічого такого в цьому немає. Звичайно, в будь-якій структурі державній є багато чиновників, які хочуть облизати свого начальника, я по-людському їх розумію", - сказав мер Києва, додавши, що про підвищення надбавки не просив.

Л.Черновецький також вказав, що в цьому році був у відпустці на 11 днів більше, ніж встановлено. Однак додав, що всі періоди відпусків були узгоджені або з Президентом, або з Прем'єр-міністром.

Нагадаємо, раніше Київрада підвищила надбавку до заробітної плати Л.Черновецькому з 30 до 40% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця.

Раніше мер Києва доручив начальнику Головного фінансового управління Віктору Падалці встановити Київському міському голові з 1 червня 2006 року зарплату в розмірі 1 гривня на місяць доти, доки міськадміністрація не буде видавати черговикам по 1000 квартир щомісяця.

За словами першого заступника мера Києва Ірени Кільчицької, Л.Черновецький перераховує всю свою зарплату на добродійність.

При цьому судячи з декларації про доходи, столичний градоначальник в минулому році заробив 268 млн. 263 тис.грн. З них на зарплату мера припадає 225 тис.грн.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини