RU

Черновецький "подарує" Стельмаху понад 1 га землі?

17.09.2009, 13:12

На сьогоднішнє засідання Київради винесено рекордну кількість земельних питань - 261 проект рішення. З них сформовано навіть окрему папку, законність і прозорість більшості питань якої далеко неоднозначна. Такої думки дотримуються депутати міськради від фракції БЮТ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі фракції, наприклад, на порядок денний внесено питання про передачу Національному банку України земельної ділянки площею 1,28 га для будівництва житлових будинків з підземним паркінгом за рахунок земель сільськогосподарського призначення у Голосіївському районі столиці.

"Зазначу, що ніякого аукціону на виділення ділянки Л.Черновецький проводити і не збирався. Більше того, нинішній землекористувач - державне підприємство агрокомбінат "Пуща Водиця" - своєї згоди на відчуження землі не давав. Виникає питання, за які саме "заслуги" Нацбанк отримує більше гектара землі?" - запитує депутат Денис Москаль.

На його думку, цей проект рішення є доказом певних домовленостей "між столичним "бізнесменом" Л.Черновецьким і керівництвом Нацбанку".

"Ймовірно, таким способом Л.Черновецький "розраховується" із керівництвом Нацбанку за несплачені податки від продажу свого "Правекс-банку". Поведінка команди мера змушує думати саме у цьому напрямі", - додав він.

Депутат також наголосив, що з 261 земельного питання 120 - це питання, що стосуються громадян. При цьому більше половини з них не підкріплені вчасно розданими проектами рішень і виписками з відповідних кадастрових справ: "Наприклад, одним з пунктів порядку денного передбачається роздати якимсь "громадянам" 73 земельних ділянки загальною площею 7,3 га. І все це одним проектом рішення, без конкретних прізвищ і адрес. Депутатам відомо одне - це має бути земля "у Деснянському районі". Скільки це може тривати? Кому роздають київську землю? Як депутати можуть проголосувати, якщо навіть не знають, за що?"

Депутатська фракція БЮТ у Київраді виступає проти непрозорих процедур надання київської землі і закликає депутатів від інших фракцій "не підтримувати незаконні і відкрито лобістські рішення команди Л.Черновецького".

Робота Київради: добірка новин>>>

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини