RU

Черновецький поїхав за кордон лікуватися

27.05.2011, 14:15
Черновецький поїхав за кордон лікуватися - Фото
230fabd840691322a806892c520f3fa7.jpg

Черновецький поїхав за кордон лікуватися
Мер столиці Леонід Черновецький (на фото) був відсутній на презентації Стратегії розвитку Києва до 2025 року, тому що знаходиться за кордоном на лікарняному. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомила прес-секретар Президента України Дарія Чепак.

"Черновецький за кордоном на лікарняному, тому його не було", - сказала Д.Чепак.

Прес-секретар Президента також відмітила, що київського градоначальника запрошували на цей захід.

Нагадаємо, презентація Стратегії розвитку Києва до 2025 року відбулася в четвер, 26 травня. На заході був присутній Президент України Віктор Янукович, Прем'єр-міністр Микола Азаров, спікер Верховної Ради Володимир Литвин, глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов і секретар Київради Галина Герега.

Останнім часом Л.Черновецький вкрай рідко з'являється на публіці. Його не було на жодному офіційному заході з моменту приходу до влади О.Попова. Наради з участю мера на сайті київської влади також не анонсувалися. Винятком стали засідання Київради 24 лютого і 20 квітня. На останньому було обрано нового секретаря міськради - Галину Герегу.

За інформацією ЗМІ, мер з сім'єю зараз перебуває у Франції. Також повідомлялося, що він звільнив хатніх працівників і з сім'єю покинув будинок в Конча-Заспі.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>
Черновецький і його команда: добірка новин>>>

Ольга ВОЙТОВИЧ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини