RU

Черновецький пише книжку про Тимошенко

19.11.2010, 12:35

Мер Києва Леонід Черновецький пише нову книжку, героями якої стануть українські політики. Про це газеті "Сегодня" заявила одна з помічниць градоначальника.

"Вона (книжка, - ред.) буде про політику. У ній будуть епізоди, присвячені таким персонажам сучасної політики, як Юлія Тимошенко, Віктор Ющенко. Поки мер надиктовує деякі розділи", - сказала помічниця мера.

Нагадаємо, Л.Черновецький вже написав три книги. У 2008 році, в період київської виборчої кампанії, градоначальник випустив книжку "Сповідь мера". Книжка складається з трьох частин - "Мої університети", "Мій шлях у політиці" і "Мер Києва", в яких чиновник розповідає про різні факти зі своєї біографії. Крім того, у книжці вміщені фотографії автора, починаючи з дитячого віку, знімки з родичами, членів сім'ї, а також фотографії під час роботи мером.

У кінці березня 2009-го Л.Черновецький презентував книжку "Як стати мільйонером?" і планував заробити на ній "дуже багато грошей", оскільки один примірник коштуватиме недешево, тому що "не можна дешево роздавати поради". Мер обіцяв, що книга буде поширюватися не тільки в Україні, але й в світі.

Через півроку київський градоначальник написав третю книжку, яка узагальнила досвід 15-річної роботи у бізнесі і містить рекомендації для тих, хто також хоче стати успішним. Крім того, у ній мер описав історію свого життя, розповів про відносини у сім'ї і про свої переживання.

Крім того, минулого року Л.Черновецький випустив музичний диск із улюбленими піснями і зняв перший кліп на пісню "Згоряючи, плачуть свічки".

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>
Черновецкий та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини