RU

Черновецький передумав обідати з бізнесменами за гроші

04.02.2009, 11:58

Мер Києва Леонід Черновецький поки не буде проводити платні зустрічі зі столичними підприємцями. Про це він заявив журналістам у вівторок.

За словами столичного градоначальника, у нього на це не вистачає часу: "Поки я зупинився. У мене навіть немає часу поснідати, не те, що обідати".

При цьому Л.Черновецький наголосив, що зустріч з ним вже коштує набагато дорожче, ніж раніше. "Моя година вже коштує сьогодні набагато більше мільйона доларів. Я не хочу нікого… Але всі гроші пішли на соціальні проекти", - відмітив він.

Нагадаємо, раніше Л.Черновецький заявляв, що збирається провести платні зустрічі зі столичними підприємцями. "Я маю намір в наступному році зробити бюджет Києва на рівні уряду. Все це буде робитися без жодних хабарів. Крім того, можливо, навіть і обіди з підприємцями. За ці обіди вони заплатять, вже заплатили 800 тис. доларів, заплатять до бюджету. І все це піде моїм бабусям. І ще заплатять нам за зустріч з кожним моїм заступником. Різні розцінки. Я буду брати не менше 100 тис.доларів за зустріч, і всі питання будуть вирішуватися... Ірена Реонольдівна буде брати 10, й інші менше 11 тисяч доларів не будуть, це серйозно", - відзначав він.

Також нагадаємо, що в одному з елітних київських ресторанів столичний градоначальник провів платний обід з підприємцями і заробив на ньому $700 тис.

Крім того, перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко заробив на вечері з бізнесменами $57 тис., а в.о. заступника голови КМДА Олександр Луцький - близько $70 тисяч.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини