RU

Черновецький отримав ще одну посаду

29.06.2010, 13:15

Кабінет Міністрів прийняв розпорядження про подальшу роботу комісії з вирішення проблем забезпечення житлом обдурених вкладників групи будівельних компаній "Еліта-Центр". Її очолить мер Києва Леонід Черновецький.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства юстиції, відповідно до розпорядження, до складу комісії введено посади заступника голови Київської міськадміністрації, заступника Міністра регіонального розвитку і будівництва, заступника Міністра з питань житлово-комунального господарства, заступника Міністра економіки, заступника Міністра внутрішніх справ, заступника Міністра фінансів, заступника Міністра юстиції, члена Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку, заступника глави Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг, заступника глави Державного комітету із земельних ресурсів, заступника глави Державного комітету фінансового моніторинга, представника інвесторів.

КМДА доручено подавати щоквартально до 5 числа наступного місяця уряду і представникам інвесторів інформацію про результати проведеної комісією роботи.

Нагадаємо, комісія з вирішення проблем забезпечення житлом обдурених вкладників групи будівельних компаній "Еліта-Центр" була створена в лютому 2008 року.

За даними МВС, внаслідок будівельної афери "Еліта-Центр", яка була розкрита у лютому 2006 року у Києві, постраждали 1750 осіб.

Афера "Еліта-центр": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини