RU

Черновецький особисто контролюватиме виплату зарплат

01.03.2010, 17:45

Мер Києва Леонід Черновецький взяв під особистий контроль питання зменшення заборгованості з зарплат на підприємствах міста. Про це заявила його перший заступник Ірена Кільчицька.

"Ми розглянули питання стану погашення заборгованості з заробітної плати і заходів, які вживаються з метою пришвидшення погашення боргів на підприємствах-банкротах. Відповідно до попередніх даних, станом на 1 лютого 2010 року заборгованість з заробітної плати на 30 підприємствах, на яких реалізовується процедура банкрутства, становила майже 26 млн. грн, або 15% від загальної суми боргу по місту", - зазначила І.Кільчицька, яку для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі мерії.

Вона також наголосила, що за результатами засідання робочої групи, управлінню банкрутства у Києві і Київській області доручено посилити контроль над виконанням арбітражними керівниками обов'язків щодо захисту прав працівників у сфері виплати заборгованості з заробітної плати на підприємствах-банкротах.

Нагадаємо, за даними столичної прокуратури, сума неоплаченої зарплати на початок 2010 року на підприємствах, установах і організаціях Києва становить 140 млн. грн.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>

Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини